Varlık Yönetimi

TurkishBank; 120 yıllık bankacılık deneyimine sahip, alanında uzman ve güvenilir yöneticilerimizin bilgi birikimleri ile, müşterilerimizin finansal varlıklarına daha fazla değer kazandırmak misyonu ile bankacılık ve yatırım hizmetlerini kapsayan bir Varlık Yönetim Hizmeti sunmaktadır.

Bunu yaparken müşterilerinin gelecekte ulaşmak istediği yatırım hedeflerini, risk alabilme profillerini, gelir ve gider dengelerini ve varlık durumlarını dikkate alan Açık Yatırım, müşteri özelinde, kişiselleştirilmiş yatırım önerileri sunmaktadır.

Varlık Yönetimi hizmetinde; 727 adet yatırım fonu, 10’u aşkın bankanın mevduatı, Pay Senetleri, VİOP (Vadeli İşlem Opsiyon Piyasası), Sabit Getirili Menkul Kıymetler (Tahvil/Bono) ve türev ürünlere yatırım yapma imkanı sunulmaktadır.

TurkishBank Group’un Türkiye ve dünyada gelişen trendler ve değişen müşteri ihtiyaçları kapsamında geliştirdiği AÇIK YATIRIM benzersiz bir hizmet modelidir.

Bu kapsamda uzman finansal danışmalarımız sizin yerinize tüm yatırım ürünlerinin sürekli analizini yaparak yakından takip eder, sizin risk ve verim beklentilerinize en uygun olan ürünleri size sunarak sürekli artan bir fayda sağlamayı amaçlar.

Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, tarafsız ve bağımsız hizmet modelimizle sizlere benzersiz bir müşteri deneyimi ve memnuniyetini sağlamak amacımız.