Değerli Müşterimiz,

Sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla İnternet Şubemizi daha işlevsel ve kullanışlı ara yüzü ile yeniliyoruz!

Sistem çalışmalarımız nedeniyle 28 Haziran seans kapanışından, 1 Temmuz seans saatine kadar e-şubeden emir gönderilemeyeceğini bilgilerinize sunarız.

1 Temmuz itibariyle yeni E-Şubemizde;

1-      Güvenliğinizi en üst seviyede sağlamak için İnternet Şubesi giriş işlemlerinizde ekstra güvenlik sağlayan “SMS Şifre” kullanılması zorunlu hale gelecektir. Yeni E-Şube’ye ilk giriş aşamasında sistem tarafından eski şifrenizi değiştirmeniz istenecektir. Şifre değişikliği işleminden sonra tarafınıza SMS olarak gönderilecek ilk giriş şifresi ile Turkish Yatırım İnternet Şubesi’ne güvenli bir şekilde girebileceksiniz.

2-      Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizin güncel olması önemlidir. Eğer bilgilerinizde değişiklik varsa güncellenmesi için Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

3-      Sisteme ilk girişinizde, kullanmakta olduğunuz veri sağlayıcı uygulamalarına (Foreks , Matriks, İdeal) ilişkin bir uyarı ile karşılaşacaksınız, bu doğrultuda gerekli güncellemelerin tarafınızca yapılmasını rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Her türlü soru ve görüş için (212) 315 10 00  no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.