AÇIK YATIRIM NEDİR?

AÇIK YATIRIM’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasında sunmuş olduğu sınırsız seçenek avantajı ile yatırımlarınıza bağımsız ve tarafsız olarak yön verebilirsiniz.

TurkishBank ve Turkish Yatırım Türkiye’de AÇIK YATIRIM çatısı altında ortak iş modeli olarak, İngiltere’den aldığı Açık Bankacılık vizyonuyla, yatırımcılar için yepyeni bir müşteri deneyimi sunuyor.

Türkiye’de finans alanında ‘’İLK’’ leri  gerçekleştirerek öncü olma vizyonumuzla, sektörde örneği olmayan iş modelimiz AÇIK YATIRIM, onlarca yatırım kuruluşuna ait, yüzlerce yatırım ürününü müşterilerinin risk ve beklentilerine göre analiz edip, seçim kararını tamamen yatırımcının kendisine bırakarak doğru müşteriyi, doğru zamanda, doğru yatırım ürünleri ile buluşturuyor.

Odağına müşteri memnuniyeti ve ayrıcalıklı hizmet prensibini alan AÇIK YATIRIM, yatırımcısına 800’e yakın yatırım fonuna ve piyasada işlem gören çeşitli yatırım ürünlerine tek noktadan ulaşma imkanı sunarken, zaman tasarrufu ve yüksek konfor sağlıyor.

AÇIK YATIRIM, Türkiye ve KKTC’ deki yatırımcıların finansal yatırımlarını, bağımsız ve tarafsız duruşu ile hazırladığı uzman analizlerle desteklerken, her kurum ve ürüne eşit mesafesiyle en geniş seçenek imkanını sunarak yatırımların verimliliğini artırmayı hedefliyor.